PODZIĘKOWANIA

Dziękujemy…

Fundacja „Podziel się książką” serdecznie dziękuje firmie LIDER-Trans1 za okazaną pomoc przy transporcie naszych mebli oraz książek do naszego biura i magazynu. Firma Lider-Trans1 jest bardzo znana w naszych stronach i zajmuje się przewozem osób z Trójmiasta i okolic do Niemiec i Holandii. Mamy zapewnienie, że to nie ostatnia pomoc ze strony firmy Lider-Trans1 dla naszej Fundacji. Dziękujemy, a wszystkim którzy planują wyjazd do Niemiec i Holandii polecamy ofertę firmy Lider-Trans1 - tel.507032428.

lider-trans1-11034856

 

 

DZIĘKUJEMY

—————————————————————————————–

 

 Dziękujemy… 

Fundacja „Podziel się książką” serdecznie dziękuje Kapitanowi LOBO Tomaszowi Sobieszczańskiemu za wkład w naszą pracę Fundacji i przekazanie jako cegiełki swojej książki „Tankowcem na ryby” w nakładzie kilkuset sztuk !! ..

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kapitanie LOBO, dziękujemy…..

  

 

 

 

——————————————————————————————–

 Dziękujemy…

Fundacja „Podziel się książką” składa serdeczne podziękowania Panu Rafałowi Bieszka , sołtysowi Wojanowa , który osobiście wspomógł nas przy organizacji logistycznej i transporcie mebli do naszego biura i magazynu. Jako zapłatę Pan Rafał zaproponował ścisłą współpracę na przyszłość Naszej Fundacji z Wsią Wojanowo w zakresie czytelnictwa i dystrybucji książką. Obiecujemy i mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna.

Jeszcze raz – Dziękujemy…